WIĘCEJ INFORMACJI PDF Drukuj Email
wtorek, 06 października 2020 13:56

uam 100

Podstawowe zasady funkcjonowania klubu:

1.   Świadectwem członkostwa jest uczestnictwo w spotkaniu organizacyjnym (jeśli ktoś nie ma możliwości uczestniczenia w całym spotkaniu może przyjść podczas przerwy lub w ciągu trwania spotkania)
2.   Każdy członek ma możliwość dowolnego korzystania z gier klubowych (tzn. przyniesionych przez innych członków oraz zakupionych w ramach budżetu koła) na terenie szkoły lub we wcześniej w ustalonych miejscach. Osoba korzystająca w pełni odpowiada za wypożyczoną grę.

Skład zarządu klubu w roku szkolnym 2020/2021:

Przewodniczący:   Filip Koliński   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wiceprzewodniczący:   Mateusz Romel   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Opiekun:   ks. Marcin Modrzyński

Termin i miejsce spotkań: każdy wtorek, godzina 14:05, świetlica szkolna.

Autor: Filip Koliński /2D/
Poprawiony: wtorek, 06 października 2020 16:13