piątek,,

ILO - Minecraft

ILO-Minecraft

Najnowsza galeria

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

JEDNODNIÓWKA 2017

"OGÓLNIaK" 5(10) - 2015

RODO (GDPR)

RODO

WIZYTA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W SREBRNEJ GÓRZE PDF Drukuj Email
środa, 03 maja 2017 13:45

wolontariat10 kwietnia wybrałyśmy się grupą siedmiu wolontariuszek szkolnego koła PCK wraz z panią profesor Moniką Jankowską i panią profesor Małgorzatą Wojnowską, by odwiedzić pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Srebrnej Górze.

Wszyscy razem pragnęliśmy stworzyć świąteczny klimat, dlatego wspólnie robiliśmy kartki, koszyczki i pisanki wielkanocne. Panie uczestniczące w warsztatach szczególnie chętnie włączyły się w przygotowywanie ozdób świątecznych - koszyczków na cukierki oraz stojaczków do pisanek.

Okazało się, że nasze nauczycielki również mają wielkie zdolności plastyczne, którymi chętnie dzieliły się z nami i podopiecznymi DPS, dzięki czemu nauczyłyśmy się nowych technik robienia pisanek.
W DPSie zostałyśmy przyjęte z ogromną serdecznością. Zostałyśmy ugoszczone słodkim poczęstunkiem i zaproszone do częstszych odwiedzin.

Na koniec każdemu z mieszkańców DPS złożyłyśmy życzenia i wręczyłyśmy drobny upominek od dyrekcji, pracowników i uczniów naszej szkoły. Wielka radość i łzy w oczach niektórych pensjonariuszy niech będą dla NAS wszystkich najpiękniejszym podziękowaniem!

Zobacz wszystkie zdjęcia (kliknij).

Autor: Marta Karaśkiewicz /2B/   
Poprawiony: wtorek, 20 kwietnia 2021 17:38
 
Copyright © 2012-2021 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.