piątek,,

ILO - Minecraft

ILO-Minecraft

Najnowsza galeria

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

JEDNODNIÓWKA 2017

"OGÓLNIaK" 5(10) - 2015

RODO (GDPR)

RODO

TRENING CZYNI MISTRZA PDF Drukuj Email
wtorek, 01 listopada 2016 20:46

logo lo

"Trening czyni mistrza." To przysłowie przyświecało p. Monice Jankowskiej i uczniom z klasy 1C, którzy w ramach przedmiotu Edukacja dla Bezpieczeństwa doskonalili swoje umiejętności w wykonywaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Dzięki współpracy z KPPSP gościliśmy na lekcjach mł. ogniomistrza pana Artura Adamczaka (Powiatowego Koordynatora Ratownictwa Medycznego Państwowej Straży Pożarnej), który nie tylko udostępnił nam fantomy i defibrylatory, ale także bacznie obserwował i kontrolował sposób ich użycia , odpowiadał na nasze pytania i rozwiał nasze wątpliwości. Dziękujemy.

Autor: Monika Jankowska   
Poprawiony: wtorek, 20 kwietnia 2021 17:40
 
Copyright © 2012-2021 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.