piątek,,

ILO - Minecraft

ILO-Minecraft

Najnowsza galeria

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

JEDNODNIÓWKA 2017

"OGÓLNIaK" 5(10) - 2015

RODO (GDPR)

RODO

STROIKI NA GROBY PDF Drukuj Email
wtorek, 01 listopada 2016 20:47

skpck 100W czwartek, 27 października w świetlicy szkolnej, a później w sekretariacie zapachniało świerkiem. Stało się to za sprawą dziewcząt ze Szkolnego Koła PCK, które pod bacznym okiem p. Małgorzaty Wojnowskiej przygotowały wiązanki/stroiki na groby Powstańców Wielkopolskich - patrona szkoły oraz zamarłych nauczycieli I LO. Na cmentarze zanieśli je uczniowie klasy 1D i 2D (wraz z wychowawcami p. Sylwią Górską i Tomaszem Dolatą - przyp. admin), którzy również posprzątali groby przed uroczystością Wszystkich Świętych. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy za pomoc!

Autor: Monika Jankowska   
Poprawiony: wtorek, 20 kwietnia 2021 17:37
 
Copyright © 2012-2021 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.