DWA WYKŁADY OTWARTE DLA UCZNIÓW LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU PDF Drukuj Email
piątek, 25 marca 2022 08:39

milenium

24.03 br w ramach porozumienia o współpracę pomiędzy naszymi instytucjami, zostały przeprowadzone dwa wykłady otwarte dr Katarzyny Miłek wspólnie ze studentką studiów magisterskich GSW Milenium Panią Lucyną Kuczyńską dla 113 uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu. Tematem wykładów było „Kreatywność kluczem do sukcesu".

Serdecznie dziękujemy dyrekcji Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu Panu Dyrektorowi Maciejowi Patelskiemu i Wicedyrektorowi I LO w Wągrowcu mgr Szymonowi Woźniakowi za organizację i możliwość spotkania z uczniami.

Foto: Archiwum Milenium

Autor: Milenium