piątek,,

ILO - Minecraft

ILO-Minecraft

Najnowsza galeria

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

JEDNODNIÓWKA 2017

"OGÓLNIaK" 5(10) - 2015

RODO (GDPR)

RODO

WYNIKI KONKURSU: WIEM- UMIEM- DZIAŁAM „W.U.DZ” PDF Drukuj Email
piątek, 18 grudnia 2020 00:22

Za nami druga edycja Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu wągrowieckiego pt.: Wiem-Umiem-Działam „W.U.DZ".

Konkurs zorganizowało I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu z partnerami: Starostwem Powiatowym, Urzędem Miasta, Komendą Powiatową PSP oraz Komendą Powiatową Policji. W czwartek - 17. grudnia jury w składzie: st. kpt Jacek Rochowiak (KPPSP), mł. asp Dominik Zieliński (KPP) oraz Monika Jankowska (I LO) dokonało oceny nadesłanych przez uczestników prac. Po zsumowaniu wyników indywidualnych z testu wiedzy i grupowego z opisu działań ratowniczych podczas wypadku komunikacyjnego przyznano następujące miejsca w dwóch kategoriach wiekowych:


szkoły podstawowe:

I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 w Wągrowcu
II miejsce: Szkoła Podstawowa w Morakowie

szkoły ponadpodstawowe:

I miejsce: I Liceum Ogólnokształcące im Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu
II miejsce: Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu
III miejsce: Zespół Szkół nr 2 w Wągrowcu

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom znajomości zasad zdrowego życia, prawidłowego działania w przypadku wystąpienia zagrożenia życia i zdrowia, umiejętności udzielania pierwszej pomocy i właściwego zachowania się w sytuacjach kryzysowych.
Organizatorzy dziękują uczestnikom i ich opiekunom za udział i zapraszają po odbiór nagród ufundowanych przez Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta do sekretariatu I Liceum Ogólnokształcącego w poniedziałek lub wtorek (21. lub 22.12.2020) od 10.00 do 14.00.

wudz 2020 1

wudz 2020 2

Autor: Monika Jankowska   
Poprawiony: środa, 30 grudnia 2020 00:21
 
Copyright © 2012-2021 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.