piątek,,

ILO - Minecraft

ILO-Minecraft

Najnowsza galeria

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

JEDNODNIÓWKA 2017

"OGÓLNIaK" 5(10) - 2015

RODO (GDPR)

RODO

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU RECYTATORSKIEGO PDF Drukuj Email
czwartek, 03 grudnia 2020 19:57

 

Organizatorem konkursu było Wągrowieckie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne im. Stanisława Przybyszewskiego, I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu. Patronat nad imprezą sprawował Powiat Wągrowiecki i Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

Szanowni Państwo,

bardzo miło mi poinformować o wynikach konkursu recytatorskiego w kategorii szkół średnich: miejsce I - Gabriela NOWAK, uczennica I LO w Wągrowcu, „Moi współcześni" (fragment) Stanisław Przybyszewski, „List Listopad" Jerzy Szatkowski, miejsce II - Kimbali AJWANG, uczennica I LO w Wągrowcu, miejsce III - Julia KRUPIŃSKA, uczennica OSW Antoniewo, „Kołysanka na śmierć" Jerzy Szatkowski, „Samotni jak palec" Jolanta Nowak-Węklarowa. Dwa równorzędne wyróżnienia postanawia się przyznać: Kindze PIĄTEK, uczennicy OSW w Antoniewie „Wigilie" (fragment) Stanisław Przybyszewski, „Fazy" Jolanta Nowak-Węklarowa oraz Wiktorii CZERWIŃSKIEJ, uczennicy I LO w Wągrowcu. 

Zapraszam po odbiór nagród w poniedziałek o godzinie 14.30 do I LO w Wągrowcu na ul. Klasztornej.

Z wyrazami szacunku
Danuta Chosińska
prezes WSSK im. St. Przybyszewskiego

Autor: Maciej Patelski, Danuta Chosińska   
Poprawiony: czwartek, 03 grudnia 2020 20:57
 
Copyright © 2012-2021 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.