piątek,,

ILO - Minecraft

ILO-Minecraft

Najnowsza galeria

E-OGÓLNIAK

Eogolniak

JEDNODNIÓWKA 2017

"OGÓLNIaK" 5(10) - 2015

RODO (GDPR)

RODO

DRUGA EDYCJA KONKURSU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PONADPODSTAWOWYCH Z POWIATU WĄGROWIECKIEGO PT.: WIEM- UMIEM- DZIAŁAM „W.U.DZ” PDF Drukuj Email
czwartek, 26 listopada 2020 00:00

Zaproszenie do udziału w konkursie.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu wągrowieckiego pt.: Wiem- Umiem- Działam „W.U.DZ". Organizatorem konkursu jest I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu, a partnerami: Starostwo Powiatowe w Wągrowcu, Urząd Miasta Wągrowiec, Komenda Powiatowa PSP oraz Komenda Powiatowa Policji.

Konkurs w wersji elektronicznej odbędzie się we wtorek 15.12.2020 od 10.30 do 12.00. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie udziału szkoły na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. najpóźniej do dnia 03.12.2020.

Wszelkie szczegóły znajdą Państwo w załączonym Regulaminie.

Jako organizatorzy zapewniamy atrakcyjne nagrody ufundowane m.in. przez Starostwo Powiatowe w Wągrowcu i Urząd Miasta Wągrowiec.

Jesteśmy przekonani, że młodzież z Państwa szkoły z chęcią sprawdzi swoją znajomość zasad prawidłowego działania w przypadku wystąpienia zagrożenia życia i zdrowia, umiejętność udzielania pierwszej pomocy, umiejętność zachowania się w sytuacjach kryzysowych i wpłynie tym samym na poprawę bezpieczeństwa nas wszystkich.

Załącznik zawiera (pobierz):
1. Regulamin konkursu
2. Klauzula informacyjna
3. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Autor: Tomasz Dolata (LD)   
Poprawiony: czwartek, 26 listopada 2020 23:40
 
Copyright © 2012-2021 I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu.
Designed by goLDen.