poniedziałek,,

PODPISANIE UMOWY Z UNIWERSYTETEM PRZYRODNICZYM W POZNANIU PDF Drukuj Email
wtorek, 28 marca 2017 01:00

Uniwersytet Przyrodniczy Poznań

Miło nam poinformować, że 23 marca 2017 miało miejsce podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy I Liceum Ogólnokształcącym w Wągrowcu a Wydziałem Ekonomiczno-Społecznym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Aktu podpisania umowy dokonali Dziekan Wydziału prof. Dr hab. Walenty Poczta oraz Dyrektor Szkoły Cezary Szypulski. Uroczystość podpisania została poprzedzona merytoryczną dyskusją na temat kształtu współpracy. W rozmowach uczestniczyli pracownicy Wydziału z Panią dr Katarzyną Mydlarz ? koordynatorką współpracy (absolwentką I LO w Wągrowcu) oraz nauczyciel geografii naszej szkoły Szymon Woźniak. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Liczymy na owocną współpracę, z której będą zadowoleni przede wszystkim nasi uczniowie.

Umowa z UP 1

Umowa z UP 2