wtorek,,

FINAŁ WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SZACHACH DRUŻYNOWYCH PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 marca 2016 21:26

SP-Zbaszyn4 marca 2016 roku w Zbąszyniu w ramach XVII Licealiady odbył sie Finał Województwa Wielkopolskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach Drużynowych.

Turniej rozrgrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund w tempie 15 min na partię dla zawodnika. Nasza reprezentacja w składzie: Rafał Cichosz, Grzegorz Kaszuba, Grzegorz Przesławski oraz Weronika Sydow była jedną z 36 drużyn, która wzięła udział w zawodach. Po kilku godzianch gry, dwóch zwycięstwach, dwóch remisach i niestety trzech porażkach uczniowie naszego liceum wywalczyli bardzo dobre 22 miejsce.

Warto zauważyć, iż musieli się oni zmagać z często wyżej notowanymi przeciwnikami. Nie przeszkodziło im to jednak w czerapaniu przyjemności z gry. Opiekunem grupy była pani Danuta Żwikiewicz-Muszyńska.

(Przyp. admin) Szczegółowe wyniki możesz sprawdzić tutaj.

Autor: Weronika Sydow /1B/
Poprawiony: wtorek, 08 marca 2016 09:42