wtorek,,

WIZYTA W LABORATORIUM WYOBRAŹNI PDF Drukuj Email
wtorek, 02 lutego 2016 16:17

ppnt 100

Dnia 4 stycznia 2016r. klasa 2a pod opieką wychowawczyni, pani mgr Ewy Narodowiec, udała się na wycieczkę do Poznania. Była to już kolejna interesująca, otwierająca nowe horyzonty myślowe wycieczka zorganizowana przez panią profesor, którą każdy z uczniów z pewnością będzie wspominał w przyszłości jako bardzo miły przerywnik w codziennej, szkolnej rutynie.

Celem wyjazdu było Laboratorium Wyobraźni w Poznańskim Parku Naukowo Technologicznym Fundacji im. Adama Mickiewicza. Klasa wzięła udział w warsztatach z robotyki. Uczniowie zostali podzielenia na grupy, w których budowali własne roboty z klocków Lego. Następnie udali się na naukową wystawę interaktywną, po czym, na zakończenie wycieczki, wzięli udział w wykładzie, traktującym o śmieciach w Kosmosie.

Zdjęcia: Wiktoria Ciszewska /2A/

Autor: Agnieszka Grygier /2A/