wtorek,,

PRÓBNY ALARM PRZECIWPOŻAROWY PDF Drukuj Email
środa, 28 października 2015 15:31

logo lo

15 października na terenie naszej szkoły miał miejsce próbny alarm przeciwpożarowy. Tym razem miał on jednak nieco inny charakter niż zwykle, ponieważ po wyjściu z budynku, uczestnicy zostali zaatakowani przez dwóch uzbrojonych napastników, którzy uprowadzili i wzięli na zakładników nauczycielkę i dwóch uczniów. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji policji, nikomu nic się nie stało, a bandyci zostali unieszkodliwieni. Na szczęście były to tylko ćwiczenia, ale nigdy nie wiadomo kiedy coś podobnego może zdarzyć się naprawdę .

Chciałabym w tym miejscu złożyć serdeczne podziękowania wszystkim członkom grupy realizacyjnej wągrowieckiej komendy, których niestety ze względów formalnych nie mogę wymienić z imienia i nazwiska. Dobra robota panowie! Jednocześnie bardzo dziękuję wszystkim policjantkom i policjantom za ponad roczną współpracę z naszą szkołą, za udział w kursie j. angielskiego, za wykłady o narkomanii i przemocy, za kurs bezpiecznej kobiety i pozorowany atak na szkołę. Ogromne podziękowania ślę też na ręce pani Komendant Powiatowej Policji w Wągrowcu, która tak chętnie podjęła się współpracy z nami. Mam nadzieję, że to nie koniec i uda nam się jeszcze wiele razem zdziałać.

Wszystkie zdjęcia dostępne są w galerii (kliknij)

Autor: Ewa Bartkowiak
Poprawiony: środa, 28 października 2015 22:08